Kwiatciarnia Piwonia Stalowa Wola
-
O Nas    Jak zamówić i zapłacić ?    Regulamin    Kontakt   
Bukiety okazjonalne Bukiety okazjonalne Dekoracje Kosciołów Dekoracje samochodów

Regulamin

Internetowa kwiaciarnia KwiaciarniaPiwonia.pl prowadzona jest przez firmę  KWIACIARNIA Józef Tyś z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 14/40, 37-450 Stalowa Wola. Dodatkowe miejsca wykonywania działalności gospodarczej: Kwiaciarnia Piwonia Al. Jana Pawła II 14/40; Kwiaciarnia Groszek ul. KEN 13 37-450 Stalowa Wola

1. KwiaciarniaPiwonia.pl prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych i upominków za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.KwiaciarniaPiwonia.pl lub przez telefon.
2. Dostarczamy kwiaty i upominki wyłącznie na terenie Stalowej Woli i okolic (do 50 km).
3. Wszystkie ceny prezentowane w serwisie KwiaciarniaPiwonia.pl zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia.
4. KwiaciarniaPiwonia.pl zapewnia doręczenie kwiatów w ciągu 24 godzin. Przy wyborze opcji realizacji zamówienia w dniu składania zamówienia prosimy o wcześniejszy kontakt w celu weryfikacji możliwości realizacji.
5. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
6. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego lub niepełnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., KwiaciarniaPiwonia.pl zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. KwiaciarniaPiwonia.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych lub niepełnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.
7. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i pozytywnej weryfikacji płatności.
8. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie, faksem lub przez e-mail, w ciągu 60 minut po złożeniu zamówienia lub na co najmniej 48 godzin przed terminem doręczenia.
9. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 2 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Odbiorca określa jakość i świeżość kwiatów na druku potwierdzenia odbioru. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. Inne w ciągu 7 dni od daty doręczenia.
10. KwiaciarniaPiwonia.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w zamówieniu. Zawsze kiedy jest to możliwe, doręczamy bukiety, kompozycje kwiatowe i upominki identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do tego, który Państwo zamawiacie.
11. KwiaciarniaPiwonia.pl zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej, kosza z upominkami lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka). Czekoladki oraz inne pozycje wśród dodatków i upominków mogą się różnić od tych prezentowanych na stronach kwiaciarni internetowej. Gwarantujemy jednak, że będą to zawsze pozycje o tej samej jakości i wartości.
12. KwiaciarniaPiwonia.pl zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
13. KwiaciarniaPiwonia.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich danych uzyskanych w procesie składania i realizacji zamówienia do celów marketingowych.
14. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w kwiaciarni internetowej KwiaciarniaPiwonia.pl jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).
15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
16. Regulamin określa zasady zakupów w KwiaciarniaPiwonia.pl. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.
TERMINY REALIZACJI:
Przesyłki krajowe - terminy realizacji:
kwiaty doręczane są w 24 godziny. (Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki w 48 h)
kwiaty i upominki doręczane są w 48 godzin
upominki wysyłamy w ciągu 24 godzin (w dni robocze), natomiast przewidywany czas ich dostawy kurierem zależy od tego, jak szybko firma kurierska doręczy przesyłkę (minimum 24 godziny).

Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.  
Doręczenie kwiatów tego samego dnia. Kwiaty mogą być doręczone jeszcze dziś, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone natychmiast po złożeniu zamówienia. Wyjątek to: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Kwiaty z dostawą w te dni należy zamawiać minimum 48 h przed dostawą.
Doręczenie kwiatów w sobotę i w niedzielę. Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w sobotę i w niedzielę przyjmowane są do godziny 18:00 w każdy piątek.
Doręczenie w święta. KwiaciarniaPiwonia.pl doręcza również przesyłki w święta państwowe oraz religijne. Zamówienie musi być przyjęte do realizacji i posiadać pozytywną weryfikację płatności minimum 48 godzin przed rozpoczęciem okresu świątecznego.

Zapraszam do Naszych Kwiaciarni


Copyright (c) 2007-2012 Kwiaciarnia Piwonia . All rights reserved.